Asus STRIX-GTX980-DC2OC-4GD5

je to trieda

• , zakúpené v Alza.sk

• Super vykon
    • Nvidia ma prehladny software
    • Neprehrieva sa (v tomto ma ATI AMD co dohanat)
    • Piskanie cievky ak z nejakeho dovodu vyleti FPS(ste v menu a tak podobne)

Je to karta s vybornym vykonom a prehladnym monitorovacim a overclock softwarom rozumnymi teplotami.
    No ako spominam ludia ktorym 980ka nepiska su skor vynimka nez pravidlo, ja mam vsak pc pod stolom a aby som to pocul musim vliezt pod stol a mat pustene nieco co ma130+ fps takze osobne s tym nemam problem.nakolko vyrobcovia prehlasuju ze to nema vplyv na vykon.

• , zakúpené v INGRAM

Grafický čip
GeForce GTX 980
Typ grafickej pamäte
GDDR5

Grafická karta 4GB DDR5 (7010MHz), NVIDIA GeForce GTX980 (1178MHz), Boost clock 1279MHz, PCIe x16, SLi, 256bit, 3x DisplayPort, DVI, HDMI

• , zakúpené v eleo.sk

je to trieda

• , zakúpené v Alza.sk

• Super vykon
    • Nvidia ma prehladny software
    • Neprehrieva sa (v tomto ma ATI AMD co dohanat)
    • Piskanie cievky ak z nejakeho dovodu vyleti FPS(ste v menu a tak podobne)

• , zakúpené v INGRAM

• Vynikajuci vykon, neuveritelne ticha