Gainward GeForce GT 610 1GB DDR3 426018336-2647

nVidia
Grafický čip
GeForce GT 610

• , zakúpené v Alza.sk

• Je to multimediálna grafika ... Nemožno od nej čakať velký výkon, za takú cenu ... Pre hráčov je tu GTX séria ale táto je proste super ... Rozbehne aj dobré hry ako Mafia 2 no nie na največších detailoch :) ODPORÚČAM
    • Trocha malá zbernica

S týmto produktom som veľmi spokojný , chcel som od neho aby mi nahradil moju grafickú kartu Sapphire X1950 GT 256mb a podarilo sa , rozbehnem na to to čo som rozbehol na staršej grafickej karte ... výhodou je to že je naozaj maličká a vôjde sa do každej skrinky ... Stačí len osadiť do Základovej dosky , nainštalovať ovládače a môžte využívať svoj počítač.

Výrobca grafického čipu
nVidia
Grafický čip
GeForce GT 610

Grafická karta GAINWARD GT610 1GB DDR3:Grafická karta nižšej triedy, ktorá je však nabitá užitočnými technológiami a predstavuje tak lepšie riešenie než integrované grafické čipy priamo v procesoroch. Je vykonaná na nízkom profile PCB s jednoslotovým chladičom, takže vám v PC skrini zaberie minimum priestoru a nebude mať negatívny vplyv na chladenie usadených komponentov. Ideálna bude do HTPC na prehrávanie HD videí vrátane Blu-ray 3D za sprievodu 7.1kanálového zvuku a pre hranie starých či menej náročných hier.Technologickou novinkou karty je post procesing vyhladzovanie NVIDIA FXAA . To má jedinú úlohu, podať kvalitnejší obraz všade tam, kde klasické režimy multisamplingu či supersamplingu nie sú dostupné. Výhodou FXAA vyhladzovanie sú jeho veľmi nízke hardvérové nároky, ktoré si jeho zapnutím vyžiadajú pokles FPS v hre maximálne o 10%.Ďalšou novinkou v prípade kariet z najnovšej rady 600, ktorá vylepšuje pôžitok z hrania, je adaptívne vertikálna synchronizácia čiže NVIDIA Adaptive Vertical Sync . Aby pri hraní hier nedochádzalo k tzv tearing, je potrebné mať zapnutý Vsync, čím však môže nastať iná ťažkosť. Ak FPS klesne pod 60 alebo hodnotu celočíselného deliteľa 6

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Alza.sk