Gigabyte GV-N75TOC-2GI

• vsetko co momentalne je na trhu v oblasti hier fungovalo
    • nenasiel som

Rozhranie
PCI Express x16 3.0

Ďalšia generácia grafických čipov NVIDIA GeForce GTX 750 Ti prichádza s modernou architektúrou Kepler, ktorá využíva najpokročilejšie výrobné technológie. Jedným z ďalších členov tejto rodiny využívajúci moderný grafický čip NVIDIA GeForce GTX 750 Ti je táto grafická karta od spoločnosti GIGABYTE. Herná grafická karta strednej triedy predstavuje solídny základ pre herných nadšencov.

Grafické jadro NVIDIA GeForce GTX 750 Ti je vyrábané najmodernejším 28nm výrobným procesom, ktorý umožnil vtesnať do jadra obrovské množstvo tranzistorov a obvodov a posunúť opäť výkon o stupeň vyššie. Súčasne s nárastom výkonu, boli však zachované dobré prevádzkové vlastnosti a 28nm výrobný proces má tiež veľmi pozitívny vplyv na skvelé možnosti taktovania jadra.

Použité boli veľmi kvalitné Ultra Durable 2 súčiastky zahŕňajúce Feritové indukčné cievky, Pevné kondenzátory s nižším RDS a MOSFETy tiež s nižším RDS, ktoré zvyšujú výsledný výkon a znižujú prevádzkovú teplotu. Vďaka zníženej teplote sa znižuje aj záťaž na komponenty a predlžuje sa tak ich životnosť. Použité bolo tiež veľmi efektívne chladenie prostredníctvom dvojice ventilátorov. Výhodou tohto modelu je napríklad možnosť prehrávania až extra vysokého 4K rozlíšenia na moderných televízoroch.

Jadro čipu GTX 750 Ti je taktované na frekvencii 1033 MHz, alebo pri pretaktovaní až 1111MHz a je napojené na 2 GB GDDR5 pamäte, tá pracuje s taktom 5400 MHz efektívne. Ďalším pekným parametrom je šírka pamäťovej zbernice, tá má celých 128 bitov. Karta je určená pre moderné rozhranie PCI - Express 3.0 x16. Z grafických rozhraní táto karta zvládne náročný DirectX 11.2 a OpenGL 4.4. Vďaka prítomnosti rozhrania 2x HDMI a 2x DVI portov je možné kedykoľvek pripojiť zobrazovacie zariadenie.

• veľkosť
    • nekompatibilita (dal som ju do mojho strašieho PC s windows XP a graficka karta mala neiaki divní konektor s jednim malým cuplikom a jednim velkím cuplikom, ja v PC ma len 3 male cupliky na grafiku)
    • z vrchu grafickej karty som našjel 6pin konektor ktorí je zbytoční
    • mal som si kupiť radčej tu z bazoša za 10euro a bola bi mi fungovala a mohol bi som si konečne zahrať GTA 5

Vybral som si tento prdukt abi som si mohol zahraď GTA 5 a nemohol som ju zapojit tu grafycku kartu a nevjem prečo.

• , zakúpené v Tekra.sk

• 4monitory