Recenzie MSI GeForce GTX 1050 AERO ITX 2G OCV1

Overený zákazník MF-Elektro.sk

František

Pridané: 3. februára 2018

Zakúpený v MF-Elektro.sk

• Grafickú kartu som vyskusal na svojom PC ktorý má PCI 3.0 a išla bez problemovo. The Witcher 3, WWE 2017, Total War warhammer 2 všetko išlo na plné nastavenia a bez problemovo a to mam obyčajný PC a žiaden herný. Moja zostava: procesor Intel xeon 3.60 Ghz, ramky 2X 4GB 797mhz. Ani sa nezohriala.
  • Potom som ju dal do bratoveho PC ktorý má PCI 2.0 a je starsi a išlo to tiež bez problemovo. Tak tiež podobné hry a bez problemovo na plné nástavenia som to dal a ani sa nezohriala niektore hry až na 300 fps. Procesor Intel i3 3.2Ghz, ramky 2x 4GB 1600mhz.
  • Nepotrebuje ani pridavny konektor pre zdroj. Len škoda že to nemá funkciu SLI.
  • Určite odporucam.

Určite odporucam, za tie peniaze to stalo za to bola to dobrá voľba len škoda že ich viac niet za takú cenu a dodaciu dobu.

JOJO

Pridané: 30. novembra 2017

Zakúpený v INGRAM

• netestoval som este produkt